Ga direct naar het menu

Heilig Hart van Maria Berlaar - Ontdek onze 1ste graad!

Terug naar de homepagina Ga direct naar de inhoud

Ontdek onze 1ste graad!

Samen met uw kind zal u binnenkort een belangrijke knoop moeten doorhakken. Een nieuwe school, een nieuwe studie-optieā€¦
Heel wat informatie om op te slaan en over na te denken. We willen u daarin graag ondersteunen, met de nodige zorg en aandacht.
Er staat een bruisend onderwijsteam klaar om zich te ontfermen over onze leerlingen. We willen hen de vrijheid geven om zichzelf te leren kennen, hun talenten en schitterpunten te ontplooien en te groeien in verantwoordelijkheid.
In de eerste graad zal uw kind de tijd en ruimte krijgen om te ontdekken welke kant het wil opgaan. In Berlaar vinden onze leerlingen vast en zeker een studie-optie naar hun hart. Een school die leeft, daar leer je van.

Benieuwd naar hoe een schooldag eruit ziet in het HHvMB? Bekijk dan onderstaand filmpje! Onze leerkrachten en leerlingen nemen je graag mee op weg…